Studniówka Olsztyn - sala na bal studencki | Restauracja Nowoczesna

Zapraszamy  do zapoznania się z ofertą Balu Studenckiego

+48 89 522 14 64
restauracja@hotel-warminski.com.pl
 
 

Studniówka, czyli bal.

Studniówka to polska tradycja, a jej historia sięga XVIII wieku. Wielu z nas wspomina to niezwykłe spotkanie – pierwszy „dorosły” bal. Jednak od czasu organizacji studniówek w szkolnych aulach i salach gimnastycznych minęło dużo czasu, a miejsce szkolnych sal zajęły profesjonalne restauracje. Chyba każdy zgodzi się, że przekazanie organizacji spotkania w tym wyjątkowym dniu specjalistom to dobra decyzja, której skutkiem może być tylko udany wieczór.
Wspomnienie tego dnia zostaje na zawsze, pamiętamy koleżanki i kolegów, żarty z nauczycieli, wyróżniające się kreacje, przygotowane występy. Niezapomniane jest także miejsce tego wyjątkowego wydarzenia – chcemy, by dla uczniów z Olsztyna i okolic takim miejscem była Restauracja Nowoczesna.
Zanim zatańczymy tradycyjnego poloneza czekają nas długie przygotowania, dobór eleganckiego stroju, odpowiedniego towarzysza czy towarzyszki, wielogodzinne rozmowy o części artystycznej i najważniejsze – wybór odpowiedniego miejsca, które zapewni niezapomniane wrażenia.
Symboliczne 100 dni do matury to czas intensywnej pracy dla młodych ludzi. Pomożemy na każdym etapie przygotowania uroczystości. Wspólnie zaplanujmy dla nich wyjątkowy wieczór, który zapamiętają na długo, a który na chwilę oderwie ich od szkolnej codzienności.
Nasze duże doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom. Niezbędne w czasie przygotowań spotkania przed studniówką to czas wsłuchiwania się w sugestie naszych przyszłych Gości, by organizowana przez nas uroczystość była niezapomniana.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu – sala na studniówkę w Nowoczesnej

Tradycyjnie nie musi oznaczać staroświecko. Popularna studniówka to u nas prawdziwy studencki bal. W tym ważnym dla młodych ludzi dniu gwarantujemy oprawę godną tej nazwy: wyszukane menu, elegancką obsługę, wyjątkowy wystrój.
Dopasowana do potrzeb klimatyzowana sala na bal zapewni wygodę i przyjemną atmosferę.
Uważnie wsłuchujemy się w sugestie naszych gości dotyczących każdego aspektu przygotowywanej uroczystości. Sala studniówka udekorowana ze smakiem i estetycznym wyczuciem, specjalna dekoracja stołów doskonale godzą tradycję z nowoczesnością, by uczestnicy tego wyjątkowego wieczoru czuli się wyjątkowo.
Dyskretna i pomocna obsługa, komfortowe warunki, korzystana oferta cenowa – to niektóre z naszych atutów.
Nasze eleganckie dekoracje i wystrój wnętrza zaspokoją gusta najbardziej wymagających Gości. Każdy aspekt tego wieczoru dopracowany jest z dokładnością i dbałością o zadowolenie uczestników balu.
Wiemy, że na ogólne wrażenie wpływ mają drobiazgi, dlatego przygotowując każdą studniówkę dokładnie analizujemy szczegóły, by nasza oferta była interesująca dla każdego.

Menu dla każdego

Przygotowaliśmy dwa przykładowe menu w różnych opcjach cenowych, by z naszej propozycji mogli skorzystać Goście z różnymi oczekiwaniami i potrzebami. Doświadczeni i kreatywni pracownicy naszej kuchni zapewnią wspaniałe kulinarne doznania. Różnorodność oferty potraw i napojów dopasowana do różnych gustów sprawi, że każdy uczestnik spotkania będzie zadowolony i spędzi przyjemnie czas. Zaplanowaliśmy taką ilość dań, by wielogodzinne spotkanie, upływało w miłej atmosferze, a Goście czuli się komfortowo. Proponowane menu są połączeniem wsłuchiwania się w oczekiwania naszych gości i profesjonalnych koncepcji doświadczonych kucharzy. To pozwala przygotować najlepszy z możliwych dobór pozycji w menu.
Organizowane przez nas uroczystości spotykają się z dużym entuzjazmem, a znakomite recenzje są dla nas ogromną satysfakcją i świetną rekomendacją dla przyszłych organizatorów studniówek w naszej Restauracji.

Atrakcje

Rekomendowany DJ to tylko jedna z wielu naszych dodatkowych atrakcji. Sprawdzony i polecany DJ, z którym współpracujemy od dawna, zapewni niezwykłą oprawę muzyczną studniówkowego balu. Wsłuchiwanie się w życzenia i sugestie Gości to jego duża zaleta.
Specjalna oferta cenowa dla nauczycieli i dużych grup pozwoli na oszczędności, co będzie kolejnym ważnym argumentem za wybraniem Restauracji Nowoczesa na miejsce studniówki.
Istnieje też możliwość wynajęcia profesjonalnej ochrony, zwiększone poczucie bezpieczeństwa odgrywa niebagatelną rolę w czasie trwania uroczystości.
Wystrój stołów i sali zgody z oczekiwaniami Gości zapewni oczekiwany klimat spotkania. Wiemy, że każdy szczegół organizacji jest bardzo ważny i wpływa na ostateczną ocenę całości wydarzenia dlatego wszystkie uwagi są dla nas bardzo istotne w czasie przygotowań.
Duża elastyczność w organizacji tego niezwykłego wieczoru sprawia, że każda studniówkowa impreza jest wyjątkowa. To dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się w oczekiwania i sugestie naszych Gości.

Restauracja Nowoczesna to dobry kierunek na studniówkę

Nasze bogate doświadczenie, profesjonalny i kreatywny zespół, elastyczność i znakomite zaplecze sprawiają, że jesteśmy najlepszym miejscem na organizację maturalnego balu.
Zatem drogowskaz dla maturzystów z naszych okolic to „Olsztyn Studniówka Restauracja Nowoczesna”.
Zapraszamy do kontaktu.