Imprezy okolicznościowe Olsztyn - Restauracja i sala na 18 i urodziny
imprezy okolicznościowe – sala na urodziny

Restauracja na imprezy okolicznościowe – sala na urodziny, osiemnastkę i inne spotkania.

W Restauracji Nowoczesna oferujemy uroczystości z różnych okazji. To nie tylko wynajem sali na imprezę, sala na roczek, sala na 40 urodziny czy sala na osiemnastkę, ale przede wszystkim kompleksowa organizacja spotkania dla rodziny i przyjaciół.
Okoliczności do takiego wydarzenia jest wiele i dla tych, którzy lubią ze sobą spędzać czas – dobry powód do świętowania zawsze się znajdzie. Imprezy okolicznościowe  są ważnymi wydarzeniami w naszym życiu i stanowią okazję do wspólnego świętowania i spędzenia czasu z najbliższymi. Organizacja imprez okolicznościowych, wymaga szczególnej uwagi i dbałości o szczegóły. Urodziny w restauracji to dobry wybór. My pomożemy w sprawnym i kompleksowym przygotowaniu takiej uroczystości. Państwo musicie tylko zaprosić gości – warto zrobić to wcześniej, aby wszyscy mieli czas na zorganizowanie sobie wolnego terminu.
Wynajem restauracji na urodziny czy inne spotkanie oszczędzi gospodarzom czas, którzy mogą przeznaczyć na inne aspekty przygotowań. Organizacja imprezy w domu często nie jest możliwa z powodu zbyt małej powierzchni, braku odpowiedniej ilości sprzętu, często też pomysłu na menu, sprzątanie po takim spotkaniu też nie należy do przyjemności. By wszyscy – i gospodarze i goście – dobrze się bawili lepiej powierzyć organizację imprezy zawodowcom. Wynajem sali na urodziny wraz z poczęstunkiem jest opcją dużo wygodniejszą i dającą gwarancję sukcesu.

Odpowiednie miejsce – połowa sukcesu

Pierwszym krokiem do zorganizowania niezapomnianej imprezy jest wybranie odpowiedniego miejsca. Wybór odpowiedniego lokalu jest gwarancją dobrej zabawy.
My oczywiście polecamy naszą  Restaurację Nowoczesna. Sala do wynajęcia na urodziny lub sala do wynajęcia na imprezę powinna uwzględniać charakter spotkania i zaplanowaną liczbę gości.
Nasza restauracja na urodziny ma klimatyzowane, wygodne pomieszczenia, profesjonalną obsługę i duże doświadczenie w organizacji tego typu uroczystości.
Sala na urodziny jest przystosowana do wieczornej zabawy. Sala na 18 urodziny
czy inny rodzaj imprezy okolicznościowej to specjalność naszej restauracji.
Organizacja takiego spotkanie w restauracji jest niezwykle popularna i ma wiele zalet. Jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą miło spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Sale na 18 urodziny zapewniają wygodne i przestronne miejsce, profesjonalną obsługę oraz specjalne menu. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia oszczędzicie Państwo sporo czasu. Nasze bogate doświadczenie i kreatywność zadowolą i gości, i gospodarzy wydarzenia.
Dbamy także o atrakcje dla najmłodszych uczestników uroczystości. Udostępniamy między innymi kącik gier i zabaw z konsolą Xbox, by wszyscy spędzali czas w komforcie.
Urodziny restauracja organizuje regularnie, w procesie przygotowań uwzględniamy opinie naszych gości i nieustannie doskonalimy naszą ofertę – cechuje ją duża elastyczność i kreatywność. Sala 18 urodzin czy po prostu dowolnej imprezy okolicznościowej to ważny element powodzenia całości spotkania.

Menu – druga połowa sukcesu

Przykładowe menu urodzinowe restauracja Nowoczesna przygotowała bazując na bogatym doświadczeniu i konsultacjach z gospodarzami wydarzeń okolicznościowych.
Restauracja na 18 urodziny lub każdą inną okazję oferuje kilka opcji uzależnionych od potrzeb i możliwości naszych klientów. Nasi doświadczeni pracownicy kuchni z dużymi kompetencjami i otwartością dostosowują menu do charakteru uroczystości.
W menu do wyboru są zupy, danie główne i deser. Przez cały czas trwania uroczystości serwujemy świeżo parzoną kawę, herbaty, soki owocowe i wodę z cytryną. Możemy na życzenie udostępnić ciśnieniowy ekspres do kawy, ciasta w bufecie i zimne zakąski. Ważnym elementem naszego menu jest propozycja dla dzieci, które zazwyczaj licznie biorą udział w rodzinnych uroczystościach. Serwujemy takie potrawy, które każde dziecko zje z apetytem, a wśród deserów mamy także lubiane lody.
Na dorosłych czeka wybór napojów alkoholowych, istnieje także możliwość podania alkoholu będącego własnością gości. Mamy także opcję napojów gazowanych bez limitu.
Wynajem sali na urodziny cena? Koszt uzależniony jest od potrzeb organizatorów. Nasza kreatywność i Państwa wyobraźnia dają wiele możliwości przygotowania każdej uroczystości w wyjątkowy sposób.

Jeszcze tylko dekoracje

Oprócz jedzenia i picia, ważnym elementem są dekoracje. Kolorystyka i styl dekoracji powinny odpowiadać preferencjom zaproszonych gości. 
Sala na urodziny lub sala na imprezę może być udekorowana zgodnie z Państwa sugestiami. Mamy duże doświadczenie i doradzimy gospodarzom, jak najlepiej przygotować wspólnie miejsce świętowania. Ważne, aby dekoracje były harmonijne i dobrze się komponowały ze sobą. Sale na urodziny lub sala urodzinowa musi być tak przygotowana, by goście czuli się swobodnie, zarówno dzieci, jak i dorośli, a klimat spotkania zadowalał każdego uczestnika.
Elegancja, styl, nowoczesność i wygoda to wizytówki naszej restauracji i znakomity powód, by organizację tak ważnego spotkania powierzyć właśnie nam.

Restauracja urodziny, sala na 18, czy sala na urodziny dowolnego jubilata jest w naszej ofercie – wystarczy do nas zadzwonić !

Zapraszamy do kontaktu