Sala na chrzciny

Sala na chrzciny – Restauracja Nowoczesna

Chrzciny są jednym z najważniejszych i najstarszych obrzędów religijnych w tradycji polskiej. Po uroczystościach kościelnych odbywa się tradycyjne spotkanie w gronie rodzinnym.
Organizacja chrzcin w restauracji jest niezwykle popularna i ma wiele zalet. Jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą miło spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Lokal na chrzciny zapewni wygodne i przestronne miejsce, profesjonalną obsługę oraz specjalne menu. Organizacja chrztu zawiera wiele pracochłonnych i czasochłonnych elementów, my z przyjemnością zorganizujemy przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia oszczędzicie Państwo sporo czasu. Alternatywą dla związanej z wieloma problemami organizacji spotkania rodzinnego w domu jest powierzenie tego zadania doświadczonej restauracji.
Choć tradycje związane z uroczystością mogą się różnić w zależności od regionu czy wyznania nasza restauracja chrzest zorganizuje spełniając wymagania każdego klienta.

Wygoda i przystępne ceny

Koszt chrzcin w restauracji uzależniony jest od potrzeb organizatorów. Nasza kreatywność i Państwa wyobraźnia dają wiele możliwości przygotowania każdej uroczystości w wyjątkowy sposób. Nasze sale dostosowane są do grup o różnej liczebności, a dogodna lokalizacja ułatwi szybkie dotarcie gości. Konsultujemy z rodzicami układ stołów i krzeseł. Sala na chrzest jest klimatyzowana, co zapewni komfort w czasie wielogodzinnego spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie nasze sale na chrzciny spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Dbamy także o atrakcje dla najmłodszych uczestników uroczystości. Udostępniamy między innymi kącik gier i zabaw z konsolą Xbox, by wszyscy spędzali czas w komforcie.
Nasza restauracja chrzciny organizuje regularnie, w procesie przygotowań uwzględniamy opinie naszych gości i nieustannie doskonalimy nasza ofertę. Naszą ofertę cechuje duża elastyczność i kreatywność, a obsługa jest dyskretna i bardzo pomocna. Sala chrzciny w naszej restauracji jest doskonałym pomysłem na uroczystość rodzinną.

Menu dla każdego

Ważnym krokiem w przygotowaniach jest wybór odpowiedniego menu. Restauracja na chrzciny powinna zaoferować szeroki wybór dań, które będą dostosowane do gustów gości oraz możliwości finansowych rodziców. I tak jest właśnie w Restauracji Nowoczesna. Nasi doświadczeni pracownicy kuchni z dużymi kompetencjami i otwartością komponują specjalne menu na tego rodzaju uroczystość.
Przygotowaliśmy kilka propozycji bazując na naszym bogatym doświadczeniu i opiniach naszych gości. Uwzględniamy Państwa sugestie dotyczące rodzaju potraw.
Do wyboru są zupy, danie główne i deser. Przez cały czas trwania uroczystości serwujemy świeżo parzoną kawę, herbaty, soki owocowe i wodę z cytryną. Możemy na życzenie udostępnić ciśnieniowy ekspres do kawy, ciasta w bufecie i zimne zakąski. Ważnym elementem naszego menu jest propozycja dla dzieci, które zazwyczaj licznie biorą udział w uroczystości z okazji chrztu. Serwujemy takie potrawy, które każde dziecko zje z apetytem, a wśród deserów mamy także lubiane lody.
Na dorosłych czeka wybór napojów alkoholowych, istnieje także możliwość podania alkoholu będącego własnością gości. Mamy także opcję napojów gazowanych bez limitu.

Odpowiednie dekoracje decydują o klimacie

Sala na chrzciny jest udekorowana zgodnie z Państwa sugestiami. Mamy duże doświadczenie i doradzimy rodzicom, jak najlepiej przygotować wspólnie miejsce świętowania tego niezwykłego wydarzenia. Przystrojenie sali restauracyjnej to zadanie rodziców, także dlatego, że styl dekoracji zależy od indywidualnego gustu. Balony, kwiaty, personalizowane podarunki, świece – możliwości jest bardzo dużo, a ostateczny efekt zależy tylko od Państwa kreatywności.
Ważne, aby dekoracje były harmonijne i dobrze się komponowały ze sobą. Na chrzciny sala musi być tak przygotowana, by goście czuli się swobodnie, zarówno dzieci, jak i dorośli, a klimat spotkania zadowalał każdego uczestnika.
Elegancja, styl, nowoczesność i wygoda to wizytówki naszej restauracji i znakomity powód, by organizację tak ważnego spotkania powierzyć właśnie nam.

Chrzciny Restauracja Nowoczesna – słowa do zapamiętania dla przygotowujących się do tej ważnej uroczystości

Zapraszamy do kontaktu