Restauracja na wesele | Sala weselna - bankietowa - Olsztyn
Sala weselna

Restauracja na wesele – sala weselna w wyjątkowym miejscu

Organizacja wesela to wielowiekowa tradycja i jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Ważne więc, by uczestnicy uroczystości mieli okazję do spędzenia miło czasu w pięknych okolicznościach.

Organizacja tej wyjątkowej uroczystości związana jest z wieloma rytuałami i obyczajami, mającymi na celu zapewnienie nowożeńcom szczęścia i pomyślności, jest okazją do świętowania, spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Dla nowożeńców zadowolenie zaproszonych gości stanowi o udanej atmosferze całego wydarzenia. Dom weselny powinien być odpowiednio przygotowany, z szacunkiem dla tradycji, ale też z wygodą, którą dają nowoczesne rozwiązania. Sale weselne są wyjątkowymi miejscami, w których można zorganizować zarówno kameralne, jak i bardzo liczne imprezy.

Niezapomniane wrażenia z tego spotkania stanowią materiał do miłych wspomnień przez wiele kolejnych lat. I dotyczy to zarówno kameralnych imprez z odpowiednio dobraną oprawą, jak i dużych wesel przygotowanych tradycyjnie. Mnogość różnych zadań, które stają przed nowożeńcami w związku z przygotowaniami do ślubu stanowi ogromne wyzwanie organizacyjne.

O wyjątkowości każdego wesela decyduje wiele elementów, które restauracje weselne uwzględniają w procesie szczegółowych przygotowań.

Skorzystanie z doświadczeń profesjonalistów może przynieść tylko korzyści, dlatego proponujemy Państwu powierzenie tego zadania naszej Restauracji Nowoczesna.

Wybór miejsca na wesele kluczem sukcesu

Zorganizowanie w restauracji udanej uroczystości weselnej, wymaga odpowiedniego planowania. Kluczowym momentem jest wybór miejsca oferującego przestrzeń odpowiednią dla zaplanowanej ilości gości. Restauracja na wesele powinna dysponować odpowiednim zapleczem i załogą z odpowiednim doświadczeniem. Nasza sala weselna może pomieści ponad 100 uczestników. Komfort zapewni klimatyzacja, co jest niezmiernie ważne w przypadku imprezy, która potrwać może nawet do godziny 4 rano. Przygotowanie dekoracji sali na bieżąco konsultujemy z nowożeńcami, uwzględniamy pomysły, podpowiadamy rozwiązania, by efekt zachwycał wszystkich gości. Dobranie odpowiednich kwiatów i dekoracji powinno harmonizować z całością wnętrza.

Nasza sala bankietowa spełni oczekiwana najbardziej wymagających uczestników weselnej imprezy, co jest niezmiernie ważne w przypadku uroczystości trwającej tak długo.

Menu dla każdego

Zanim nowożeńcy i goście rozpoczną obiad weselny następuje tradycyjne powitanie Pary Młodej chlebem i solą. To ważna nie tylko dla starszego pokolenia ceremonia, która stanowi istotny element zaplanowanego wydarzenia.

Proponujemy wybór menu uzależniony od możliwości i potrzeb organizatorów wesela. Wybór zup, głównego dania, bogaty bufet zimnych zakąsek dopasowany jest do gustu gości o różnych wymaganiach. Na życzenie przygotowujemy także potrawy dla wegetarian.

Tego typu spotkanie ma swoją dynamikę ze względu na długość trwania, dlatego po północy oferujemy gorące dania, by goście mieli energię do dalszej zabawy. Zadbaliśmy też o słodki bufet z dużym wyborem ciast i owoców sezonowych.

Kieliszek wina musującego, świeżo parzona kawa, wybór herbat, woda mineralna z cytryną, soki owocowe i gazowane napoje uzupełniają naszą ofertę.

Nie zapominamy o najmłodszych gościach – dzieci do 2 roku życia gościmy bezpłatnie, Koszt udziału dzieci w wieku od 3 do 11 lat wynosi tylko 60%.

Oferujemy też niższy koszt udziału obsługi wesela (fotografa, kamerzysty).

Poza możliwością zamówienia alkoholu w formule open baru, dajemy także okazję do serwowania produktów i alkoholi będących własnością gości. Mnogość rozwiązań stanowi o atrakcyjności naszej oferty weselnej i sprawia, że każda para będzie zadowolona z organizacji uroczystości w naszej Restauracji.

I jeszcze poprawiny

Dlaczego nie przedłużyć tego wspaniałego czasu? W naszej ofercie jest organizacja tradycyjnych poprawin, które rozpoczynają się od godziny 12:00 i trwają do godziny 17:00. Tu także możecie Państwo liczyć na wybór potraw uzależniony od Państwa potrzeb. Wybór zup, potrawy z grilla, deser, zimne i ciepłe napoje będą bazą do kontynuacji udanej zabawy. Tradycyjny poczęstunek następnego dnia po weselu jest doskonałą okazją do kolejnego spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Doświadczenie i elastyczność

Nasze doświadczenie, kreatywność i elastyczność sprawiają, że każde organizowane przez nas wesele jest inne, tak jak każda Para młodych jest inna. Dbamy o każdy szczegół przygotowań, wsłuchujemy się w sugestie, reagujemy na bieżąco na uwagi naszych gości.

Wesele restauracja to przede wszystkim nasz znakomity, dyskretny i doświadczony personel służący pomocą i dbający o dobrą atmosferę podczas całego czasu trwania spotkania.

Elastyczność w podejściu do oczekiwań i fachowe doradztwo są gwarancją sukcesu każdej organizowanej przez nas uroczystości. Zadowolenie naszych weselnych gości jest ich pozytywne opinie są dla nas wielką satysfakcją.

Restauracja wesele poprawiny – wszystko w jednym miejscu, czyli w Restauracji Nowoczesnej

Zapraszamy do kontaktu