Sala na komunię Olsztyn - Restauracja Nowoczesna | Przyjęcia komunijne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę i do organizacji przyjęć komunijnych w naszej Restauracji.


Komunia w Restauracji Nowoczesnej czy w domu ?

 

Uroczystość komunijna  to ważne wydarzenie religijne i rodzinne, któremu towarzyszą specjalne przyjęcia i uroczystości będące okazją do spotkania się i świętowania bycia razem. Pierwsza Komunia jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla samego dziecka, ale także dla całej rodziny, która może  celebrować ten moment razem. Organizacja takiego spotkania w domu wiąże się z wieloma technicznymi problemami. W przypadku organizacji przyjęcia w domu może brakować profesjonalnej jakości i obsługi, pozostawiając niedosyt w  ogólnym wrażeniu gości. Konieczność zapewnienia we własnym zakresie dekoracji plus pozostałe koszty mogą być wyższe niż wynajęcie restauracji.
Organizacja komunii w domu wymaga dużo pracy i czasu, co może prowadzić do zmęczenia i stresu u gospodarzy. Konieczność obsługi gości może uniemożliwić im cieszenie się imprezą. Dlatego warto sobie zadać pytanie:

Catering na komunię czy przyjęcie komunijne w restauracji?

Organizacja komunii nie musi być męcząca. Dzięki naszej propozycji oszczędzicie Państwo w tym pełnym różnych zadań okresie dużo czasu i energii, którą możecie przeznaczyć na pozostałe aspekty przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia. Już nie musicie pytać, gdzie zrobić komunię – jesteśmy najlepszą odpowiedzią.
Uroczystość rodzinna to zadanie wymagające dobrej znajomości tematu. Takie spotkanie gromadzi wiele pokoleń – ważne by każdy Gość czuł się komfortowo. Zadba o to profesjonalna obsługa czuwająca nad dobrym samopoczuciem uczestników.
Restauracja na komunię musi spełniać oczekiwania zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Zorganizowanie przyjęcia komunijnego w restauracji ma wiele zalet, a gospodarze mogą być pewni, że Goście będą zadowoleni z jakości jedzenia i obsługi. Po zakończeniu przyjęcia, gospodarze nie muszą martwić się o sprzątanie i porządkowanie. Restauracja zajmie się tym za nich.
Organizacja przyjęcia komunijnego w restauracji jest mniej stresująca dla gospodarzy – my bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkie aspekty przygotowania spotkania. W tym czasie gospodarze mogą się skupić na spędzeniu czasu z rodziną i przyjaciółmi i celebrować święto swojego dziecka.

Menu na komunię

Lista potraw na rodzinne spotkanie komunijne jest niezwykle ważna. To od niej między innymi zależy dobre samopoczucie Gości. Przygotowaliśmy dwie opcje uzależnione od oczekiwanego czasu trwania spotkania i różnorodności menu. Doświadczenia naszych pracowników zaowocowało wyjątkowym wyborem dań.
Przykładowe menu na komunię w Restauracji Nowoczesna przewidzianą na około czterech godzin, zawiera wszystkie niezbędne pozycje, by Goście spędzili miło ten czas.
Wybór zup, dań głównych czy deserów, zaspokoi gusta najbardziej wybrednych uczestników spotkania.
Zadbaliśmy o specjalne menu dla dzieci, zdając sobie sprawę, że to ważne dla spokojnego przebiegu poczęstunku. Znajdują się w nim lubiane przez dzieci dania, co gwarantuje, że dorośli w miłej atmosferze spędzą czas. Pomoże w tym także oferta lodów.
W ofercie jest też bufet ciast i owoców sezonowych.
W restauracji można wybierać z szerokiej gamy potraw, co pozwoli na zaspokojenie różnorodnych gustów. Świeżo parzona kawa, duży wybór soków owocowych, herbat i woda z cytryną serwowane są bez ograniczeń przez cały czas trwania uroczystości.
Zapewniamy także duży wybór alkoholi: win, wódek, piwa. Istnieje możliwość wzbogacenia proponowanego menu o zimne zakąski czy ciasta podane w bufecie.
Naszym atutem jest duża elastyczność: istnieje możliwość serwowania alkoholu będącego własnością Gości.

Sala na komunię

Nasze sale komunijne precyzyjnie dopasowujemy do potrzeb w zakresie liczby Gości, na tydzień przed spotkaniem ustalamy ostateczną ich ilość. Przyjęcia komunijne odbywające się równocześnie w kilku przestrzeniach naszej restauracji organizujemy z dbałością o komfort i swobodę każdej grupy. Klimatyzowane sale, gustowne dekoracje zapewniają wyjątkową atmosferę
Impreza komunijna wymaga specjalnego przygotowania i doświadczenia – jej specyfika sprawia, że zarówno mali i dorośli Goście muszą czuć się wygodnie.
Każda sala komunia w naszej restauracji zapewnia takie warunki. Dzięki temu można zorganizować imprezę w ciekawej i oryginalnej atmosferze.

Restauracja Komunia – Restauracja Nowoczesna

Podsumowując – zalet organizacji komunii w naszej restauracji jest tyle, że nie ma miejsca na jakiekolwiek wątpliwości. Wykorzystajcie Państwo nasze duże doświadczenie w organizowaniu takich przyjęć. Spędźcie ten wyjątkowy dla Was i dla Waszego dziecka czas w miłej atmosferze, z profesjonalną obsługą, pysznymi daniami i odpowiednim do okoliczności wystrojem naszych klimatycznych sal.

Zapraszamy do kontaktu: